małżeństwa dla wszystkich

wtorek, 13 grudnia 2011

Benefit i rocznica ślubu w chmurach - fotorelacja

W sobotę świętowaliśmy w Pardon, To Tu pierwszą rocznicę ślubu Gosi i Ewy i zbieraliśmy pieniądze na kolejną odsłonę akcji "Miłość nie wyklucza". Dopisali goście i artyści, a impreza trwała bite dwanaście godzin! Po raz kolejny dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się zasilić konto MNW - tym razem powędrowało na nie 1396 złotych. A udało się zebrać aż 2266, z czego 870 poszło na pokrycie kosztów operacyjnych (nagłośnienie, dojazd części artystów i symboliczny toast). Dziękujemy!

Jak się bawiliśmy? Tłumnie, bo przez klub przewinęło się około 170 osób, i różnorodnie. Zaczęła nieoceniona Furja ze słynnym numerem nieistniejącego już kabaretu Barbie Girls "Ze sztambucha Maryi Konopnickiej":

Po niej zebranych i zebrane rozbujały Da Boyz & the Drag Kids, czyli DK Tivv, DK Dieter van Tease i DK Elizque Tranglesias:


 

Po drag kingach mogliśmy obejrzeć kolejne wcielenie Furji, czyli dr Wsadowską:


Później była licytacja, po której zrobiło się już naprawdę gorąco, bo scenę objęły w posiadanie Betty Q i Sugar, zapowiadane przez Salatix:


 

W końcu chwila oddechu, czyli był tort (ufundowany przez stylistkę Gosi i Ewy, tajemniczą Jolkę) i wino:


A koło północy Czesław Śpiewa rozpoczął blisko 45-minutowy koncert zakończony wykonaną wspólnie z Betty Q "Fischikellą":


Ale na tym się nie skończyło. Po Czesławie klub objął w posiadanie Kolektyw Ladyboy (na zdjęciu w środku):


I grał aż do rana. Ostatni goście wyszli po ósmej.

Dziękujemy artystom i artystkom, gościom i gościoniom, i do zobaczenia za rok!


*Zdjęcia: Grzegorz Banaszak

Brak komentarzy: