małżeństwa dla wszystkich

piątek, 11 listopada 2011

Wolontariat


Nieważne gdzie mieszkasz (mamy internet), nieważne co robisz (zawsze możesz się nauczyć czegoś nowego), ważne że chcesz "coś" zrobić. Działamy w następującej strukturze:

1. Grupa prawna - mająca za zadanie pomagać przy pracach nad nową ustawą w ramach prac, które prowadzone są pod auspicjami posła Roberta Biedronia. Jest to jedyna grupa stricte ekspercka. Jej zadaniem będzie na kolejnych etapach będzie opiniowanie oraz uczestniczenie w działaniach legislacyjnych. Jeśli jesteś prawnikiem/prawniczką, masz doświadczenie przy pisaniu ustaw, znasz się na prawie dzięki swojej pracy i nabytemu doświadczeniu - zapraszamy!

2. Grupa ds. kampanii - mająca za zadanie opracować pomysł nowej odsłony naszej akcji. Znasz się na reklamie? A może po prostu lubisz oglądać reklamy? Masz pomysły? Napisz do nas - chcemy pracować w jak największym gronie.

3. Grupa ds mediów/fundraisingu/lobbingu - mająca za zadanie wypracowanie dróg dojścia do mediów, sposobów na sprzedanie naszego przekazu. Zadaniem grupy jest również opracowanie sposobów zdobywania funduszy na akcję oraz uzyskanie odpowiedzi na pytanie - w jaki sposób promować związki partnerskie. Znasz mechanizmy medialne, masz "gen żebraczy" i wiesz jak namówić innych do finansowego wsparcia, a może nie znasz się na tym, a poprostu chcesz spróbować i się podszkolić? Zapraszamy!

4. Grupa ds. 100 tysięcy - mająca za zadanie zastanowić się jak zebrać w 3 miesiące 100 tysięcy podpisów pod projektem ustawy. Nie wiemy czy podejmiemy się takiego zadania - jeśli ustawa znajdzie się w Sejmie i będzie to ustawa, która nie będzie budziła większych emocji - będziemy wspierać ustawę sejmową. Jeśli jednak okaże się, że nie ma innego wyjścia - chcemy być na to gotowi i gotowe.

5. Grupa ds. tłumaczeń - mająca za zadanie tłumaczyć na inne języki nasze materiały prasowe. Nie szukamy już osób, które znają język angielski.

Możecie mieć wpływ na to co i jak robimy. Oddajemy akcję w Wasze ręce.

Napiszcie do naszego koordynatora:

wojciech.szot@abiekt.pl 

Powiedzcie co chcielibyście/chciałybyście robić, na czym się znacie, a może czego chcecie się nauczyć. Oferujemy atrakcyjną współpracę, platformę wymiany doświadczeń oraz niezapomniane wrażenia jak np. zgubienie się na sejmowych korytarzach ;)

Nasza praca polega na wspólnym podejmowaniu decyzji - razem chcemy wypracować najlepsze rozwiązania i jak najatrakcyjniejsze sposoby działania.

Uwaga dla osób spoza Warszawy - też możesz z nami pracować. Odległość nie jest problemem, w końcu mamy internet. A jeśli z Twojej miejscowości chce z nami współpracować więcej osób - będziecie mogli/mogły nam pomóc lokalnie. To Wy znacie najlepiej swoje miasto i jego specyfikę. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji.

Piszcie do nas! Zapiszcie się! Czekamy do niedzieli!

Brak komentarzy: