małżeństwa dla wszystkich

poniedziałek, 19 grudnia 2011

Rozdajemy prezenty!

Drodzy i Drogie!

Chcemy Wam podziękować za obecność i wsparcie, za to że komentarzami, "lubieniem", "udostępnianiem", pisaniem do nas maili, pomaganiem w naszych akcjach, pokazujecie, że walka o związki partnerskie w Polsce, poparcie dla tej idei, to sprawa, która jest ważna dla wielu osób.

Dzięki Wam nasza kampania w mijającym roku pojawiła się kilkunastu miastach Polski, była widoczna na Paradach w Warszawie i Londynie, na uniwersytetach, ale i w ośrodkach pomocy społecznej, w internecie i live, wciąż jest obecna w dyskusjach a nawet akademickich analizach. Za to wszystko dziękujemy. I obiecujemy nową odsłonę już za kilkanaście tygodni!

Życząc wam neutralnych dla środowiska, przyjaznych dla osób LGBT obchodów świąt zimowego przesilenia praktykowanych w zgodzie z przekonaniami religijnymi, świeckimi praktykami i/lub innymi tradycjami; lub nie praktykowanych z powodów religijnych lub świeckich mamy dla Was konkurs z prezentami.

Żeby wziąć udział w losowaniu prezentów należy skomentować, polubić lub podzielić się jakąkolwiek treścią, którą publikujemy na fejsie między północą z niedzieli na poniedziałek a północą w środę. Udostępnianie - żebyśmy widzieli - musi zostać zrobione tak:

Klikamy udostępnij:

Udostępniamy publicznie:


A my sprawdzamy kto się podzielił naszymi treściami:Losowania prezentów odbywać się będą co kilka godzin aż do czwartkowego poranka. Pierwsze losowanie dzisiaj o godzinie 12:00.

Po każdym losowaniu będziemy publikować na blogu nazwisko zwycięzcy/zwyciężczyni i informacje o kolejnych zestawach prezentów. Osoby, które nie wygrały w danym losowaniu przechodzą do następnego. Zatem przed nami do godziny 12:00:

Zestaw 1 - losowanie pierwsze:

Mała książka o homofobii - sponsoruje Czarna Owca
Podaj mi dłoń - sponsoruje Tongariro Releasing
80 dni - sponsoruje Imago

Po każdym losowaniu nasza Śnieżynka, a raczej Śnieżek skontaktuje się ze zwycięzcą. Prezenty zostaną wysłane w czwartek dzięki pomocy załogi Sklepu.Gildia.pl

Dziękujemy sponsorom, ale szczególnie dziękujemy Wam - za to, że jesteście z nami! W nowym roku nowa kampania! Będzie się działo!

ps. losujemy wśród osób, które podzielą się wyłącznie treścią opublikowaną przez nas w powyżej wymienionym okresie. 

Brak komentarzy: