małżeństwa dla wszystkich

niedziela, 18 grudnia 2011

Nominacja do "Stołka" dla Wojtka Szota i MNW

Wojtek Szot, współzałożyciel i koordynator akcji „Miłość nie wyklucza”, otrzymał nominację do piątej edycji "Stołka" – nagrody "Gazety Stołecznej" dla bohatera/bohaterki mijającego roku. Za akcję Miłość nie wyklucza, która z Warszawy rozprzestrzeniła się na całą Polskę i przewodnik "HomoWarszawa" – w ten sposób "Gazeta Stołeczna" uzasadniła swoją nominację dla koordynatora MNW.

Obok "Stołka" przyznanego przez jury, wręczony zostanie także "Stołek Publiczności”, o którym zadecydują czytelnicy. Zagłosować można na dwa sposoby:

1. Oddając głos na stronie http://warszawa.gazeta.pl/stolki (należy zalogować się i wypełnić formularz).

2. Wysyłając do redakcji e-maila na adres stoleczna@gazeta.pl, w tytule wpisując „Stołki”, a w treści podając krótkie uzasadnienie swojego wyboru.

Zachęcamy do oddania głosu na naszego koordynatora! Pomóżmy Wotkowi Szotowi i akcji Miłość nie wyklucza znaleźć w gronie laureatów takich jak np. Marek Sołtys, „Szalony Wózkowicz” uparcie zwalczający warszawskie bariery architektoniczne, czy organizacja Lekarze Nadziei, która prowadzi w Warszawie przychodnię dla bezdomnych.

Oprócz nagrody dla najbardziej zasłużonych "Gazeta Stołeczna" przyznaje również antynagrodę, czyli „Nogę od Stołka”, więc przy okazji wyrażenia poparcia dla kandydata MNW można również wskazać antybohatera 2011 roku.

Laureatów "Stołka" i "Nogi od Stołka" poznamy już 31 grudnia.


kz

Brak komentarzy: