małżeństwa dla wszystkich

piątek, 9 grudnia 2011

Przedbenefitowe rozliczenia

Benefit to nie benefis. Tym razem jednak mamy i benefis - rocznicę ślubu i benefit - zbieramy pieniądze na nową odsłonę kampanii. Kiedy ruszy? Gdy projekt ustawy będzie w Sejmie lub gdy będziemy zbierać 100 tysięcy podpisów pod nim. Jeszcze nie wiemy, trwają prace o których niedługo Was szerzej poinformujemy.

Akcja od początku wspierana jest przez prywatnych darczyńców i sponsorów. Akcja nie uzyskała żadnego grantu dla organizacji pozarządowych. Akcja ruszyła bez kasy - to Wy ją tworzycie dzięki Waszej ofiarności.

Ponieważ to wszystko zawdzięczamy Wam, bardzo szczegółowo rozliczamy się z każdej złotówki. Dzisiaj kilka statystyk:

Struktura naszych wpływów wygląda następująco:


Zwróćcie uwagę na to, że jedynie dotacja w wysokości 15000 zł od pewnej dużej firmy sprawiła, że struktura wpływów wskazuje na dominację dotacji sponsorskich. Zwracamy też uwagę na to, że firma, która dała nam 15 tysięcy nie jest sponsorem - jej logotyp nigdy nie pojawił się w naszych materiałach, a także nigdy nie informowaliśmy o darczyńcy.

Tak zaś wyglądają nasze wpływy w rozłożeniu na miesiące:


A tak nasze aktualne na dzień dzisiejszy rozliczenie:


Bardzo dziękujemy za każdą złotówkę przeznaczoną na akcję. Możecie nas wesprzeć na beneficie, możecie zrobić to też w inny sposób. Gwarantujemy skuteczną promocję związków partnerskich.

Brak komentarzy: